Karrier

Dolgozzon nálunk, ha szeretne egy dinamikusan fejlődő, stabil, megbízható hátterű családi vállalkozás tagja lenni!

Legyen részese sikereinknek, járuljon hozzá szakértelmével, kreativitásával és lelkesedésével!

Mert mi megbecsüljük és segítjük kollégáinkat!

Karrier lehetőségek a Barack Thermal Resortban

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos, hosszútávú munkahely
  • kellemes, fiatalos légkör
  • versenyképes fizetés

Amit elvárunk:

  • a szálloda szobáinak takarítása
  • a szálloda és a fürdő közös helységeinek tisztán tartása
  • mosodai munka

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne a Barack Thermal Hotel & Spa csapatához, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a k.molnar@barack.hu e-mail címre.

  • felszolgálói gyakorlattal rendelkezik (vagy könnyen tanul)
  • jól kommunikál (németül vagy angolul is) a vendégekkel
  • rugalmas, energikus, talpraesett, terhelhető
  • precíz, szereti, és meg is tartja a rendet a pultban és az étteremben
  • nyugodt, és kiegyensúlyozott
  • csapatmunka

Feladatok:

  • svédasztalos reggeli és vacsora lebonyolítása
  • italok, illetve kávé készítése
  • rendezvények lebonyolítása
  • üzlettér, illetve vendégtér tisztántartása

  • munkafolyamatok betanítása, folyamatos képzés
  • előrelépési lehetőség
  • stabil és biztos munkahely

  • felszolgálói gyakorlat (előny de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmas, energikus, talpraesett, terhelhető, megbízható, lojális
  • kiváló csapatjátékos

Feladatok:

  • üzlettér, illetve vendégtér tisztántartás
  • ételek felszolgálása

  • munkafolyamatok betanítása
  • folyamatos képzés
  • juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne csapatunkhoz, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a k.molnar@barack.hu e-mail címre!

  • takarítónőként szerzett tapasztalat előny, de pályakezdőket is várunk
  • dinamikus, csapatban dolgozni tudó személyiség
  • megbízható munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

  • a fürdőhöz és a szállodához tartozó helységek tisztántartása

  • hosszú távú munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a k.molnar@barack.hu e-mail címre!