Karrier

Dolgozzon nálunk, ha szeretne egy dinamikusan fejlődő, stabil, megbízható hátterű családi vállalkozás tagja lenni!

Legyen részese sikereinknek, járuljon hozzá szakértelmével, kreativitásával és lelkesedésével!

Mert mi megbecsüljük és segítjük kollégáinkat!

Karrier lehetőségek a Barack Thermal Resortban

Az ideális jelöltünk:

  • Talpraesett, terhelhető személy
  • Kreatív
  • Csapatjátékos
  • Szenvedélye a főzés
  • Lelkes, energikus
  • Szereti a kihívásokat
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezik

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Igényesetén szállást biztosítunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne a Barack Thermal Hotel & Spa csapatához, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a  e-mail címre.

Amit elvárunk:

  • felszolgálói gyakorlattal rendelkezik (vagy könnyen tanul)
  • jól kommunikál (németül vagy angolul is) a vendégekkel
  • rugalmas, energikus, talpraesett, terhelhető
  • precíz, szereti, és meg is tartja a rendet a pultban és az étteremben
  • nyugodt, és kiegyensúlyozott
  • csapatmunka

Feladatok:

  • svédasztalos reggeli és vacsora lebonyolítása
  • italok, illetve kávé készítése
  • rendezvények lebonyolítása
  • üzlettér, illetve vendégtér tisztántartása

Amit kínálunk:

  • munkafolyamatok betanítása, folyamatos képzés
  • előrelépési lehetőség
  • stabil és biztos munkahely
  • kellemes, fiatalos légkör
  • versenyképes fizetés
  • Igény esetén szállást biztosítunk!

Téged keresünk, amennyiben az alábbiak igazak rád:

  • Vezetői vénával rendelkezel, szervezel, tervezel, visszajelzel, fejlesztesz
  • Szenvedélyed a vendéglátás és nálad a vendég az első
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezel

Feladatok:

  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása
  • A napi üzemelés megszervezése és ellenőrzése az éttermek területén
  • Munkatársak beosztása, irányítása és új munkatársak betanítása
  • Rendezvények catering lebonyolítása
  • Beosztottak motiválása
  • Vendéglátáshoz szükséges fogyó eszközök beszerzése
  • Ital rendelések leadása

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, családi vállalkozás
  • Kedvezményes személyzeti étkezés
  • Szálláslehetőség
  • Útiköltség támogatása
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne csapatunkhoz, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a  e-mail címre!

  • Gyógymasszőr vagy sportmasszőr végzettség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Motiváció

Feladatok:

  • Vendégek szakszerű kezelése a vendégek állapotának, igényeinek figyelembe vételével
  • Munkaterület rendben tartása
  • Az elvégzett szolgáltatások napi összesítése

  • Munkafolyamatok betanítása, folyamatos képzés
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil és biztos munkahely
  • Kellemes, fiatalos légkör
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és csatlakozni szeretne csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a  e-mail címre!