Időpont(ok):

A szaunázás kiválóan erősíti immunrendszerünket, azonban hogy ne csak immunrendszerünket, hanem bőrünket és lelkünket is ápolja, így szaunamesterink izgalmas szaunaprogramokkal várják a Vendégeket!

A szaunaprogram regisztrációhoz kötött, mivel a részvétel korlátozott létszámban lehetséges (max. 20 fő). A kezdési időpontok előtt 15 perccel a szauna programokhoz tartozó szalagokat a pénztárban át kell venni, ellenkező esetben a regisztrált törlésre kerül a szaunaprogramról. 

A szauna szeánszok ára, a szauna belépőn felül: 1 600 Ft/fő/ 2 egymást követő program.

A szauna est ára, a szauna belépőn felül: 2 400 Ft/ fő/ 3 program.

Aug 2. Kedd
Szaunamester: Billus Zoltán

17:00 Kávéházi hangulat

18:00 Jeges felfrissülés

Aug 5. Péntek
Szaunamester: Szalisznyó Róbert

17:00 Gyömbéres citromfű

18:00 Mézes-narancs

Aug 6. Szombat
Szaunamester: Szalisznyó Róbert és Laurenzi Aureliano

10:00 Alföldi illatok

11:00 A betyár

14:00 Bergamott-mandarin

15:00 Eukaliptusz-rozmaring

17:00 Mediterrán relax

18:00 Viking erdők

Aug 9. Kedd
Szaunamester: Billus Zoltán

17:00 Sós-peeling

18:00 Mézike

Aug 12. Péntek
Szaunamester: Szalisznyó Róbert

17:00 Sós olivás citromos

18:00 Mézes levendula

Aug 13. Szombat
Szaunamester: Szalisznyó Róbert és Billus Zoltán

10:00 Erdei fenyő-citrom

11:00 Jeges borsmenta

14:00 Gyümölcsmámor

15:00 Menta ereje

17:00 Fodormentás narancs

18:00 Mézes kényeztetés

Aug 16. Kedd
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Gyümölcs eső

18:00 Karib-tenger kalóza

Aug 19. Péntek
Szaunamester: Szalisznyó Róbert és Billus Zoltán

14:00 Szantálfa-zsálya

15:00 Jázmin-narancs

17:00 Citrus felhő

18:00 Mr. Alkohol

Aug 20. Szombat
Szaunamester: Laurenzi Aureliano és Szalisznyó Róbert

10:00 1083

11:00 Szabadság

14:00 Grapefruit-rozmaring

15:00 Levendula-ylang-ylang

17:00 Jazz menta

18:00 Blues levendula

Aug 21. Vasárnap
Szaunamester: Szalisznyó Róbert és Laurenzi Aureliano

10:00 Jeges-mentás

11:00 Gyömbéres citrom

14:00 Jégeső

15:00 Mordor

17:00 Sós olivás testradír

18:00 Mézes bőrápolás

Aug 23. Kedd
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Trópusi erdők

18:00 Öreg raszta

Aug 26. Péntek
Szaunamester: Szalisznyó Róbert

17:00 Almás finomságok

18:00 Vanília levendula

Aug 27. Szombat
Szaunamester: Laurenzi Aureliano és Billus Zoltán

10:00 Italo disco

11:00 Keleti utazás

14:00 Fás illatok

15:00 Citrusos menta

17:00 Casino

18:00 Keresztapa

Aug 30. Kedd
Szaunamester: Billus Zoltán

17:00 Nyugalom szigete

18:00 Ébresztő

Vissza a Programajánlóhoz

Programnaptár