Időpont(ok):

A szaunázás kiválóan erősíti immunrendszerünket, azonban hogy ne csak immunrendszerünket, hanem bőrünket és lelkünket is ápolja, így szaunamesterink izgalmas szaunaprogramokkal várják a Vendégeket!

A szaunaprogram regisztrációhoz kötött, mivel a részvétel korlátozott létszámban lehetséges (max. 20 fő). A kezdési időpontok előtt 15 perccel a szauna programokhoz tartozó szalagokat a pénztárban át kell venni, ellenkező esetben a regisztrált törlésre kerül a szaunaprogramról. 

A szauna szeánszok ára, a szauna belépőn felül: 1 400 Ft/fő/ 2 egymást követő program.

A szauna est ára, a szauna belépőn felül: 2 000 Ft/ fő/ 3 program.

Június 3. péntek
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Alföldi illatok

18:00 A betyár

Június 4. szombat
Szaunamester: Billus Zoltán és Laurenzi Aureliano

10:00 Éltető kávé (Laurenzi Aureliano)

11:00 Szicília (Laurenzi Aureliano)

14:00 Sós cukor (Billus Zoltán)

15:00 Mézengúz (Billus Zoltán)

17:00 Jazz menta (Laurenzi Aureliano)

18:00 Blues levendula (Laurenzi Aureliano)

Június 5. vasárnap
Szaunamester: Szalisznyó Róbert és Billus Zoltán

10:00 Reggeli ébredés (Szalisznyó Róbert)

11:00 Citromos fenyőerdő (Szalisznyó Róbert)

14:00 Barnacukros testradír (Billus Zoltán)

15:00 Sörös mézes (Billus Zoltán)

17:00 Fodormenta-narancs (Szalisznyó Róbert)

18:00 Mézes levendula (Szalisznyó Róbert)

Június 6. hétfő 
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

14:00 Alapozás

15:00 After party

Június 7. kedd 
Szaunamester: Billus Zoltán

17:00 Kávéházi hangulat

18:00 Jeges borzongás

Június 10. péntek
SZAUNAEST
Szaunamester: Billus Zoltán

16:00 Cukorka

17:00 Mézbe Mártva

18:00 Jeges hangulat

Június 11. szombat
Szaunamester: Laurenzi Aureliano és Szalisznyó Róbert

10:00 Gyümölcs eső (Laurenzi Aureliano)

11:00 Öreg raszta (Laurenzi Aureliano)

14:00 Növényes relax (Szalisznyó Róbert)

15:00 Gyömbéres-citromfű (Szalisznyó Róbert)

17:00 A tengerész (Laurenzi Aureliano)

18:00 Karib-tenger kalóza (Laurenzi Aureliano)

Június 14. kedd
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Trópusi erdő

18:00 Sahara

Június 17. péntek
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Mediterrán relax

18:00 Viking erdő

Június 18. szombat
Szaunamester: Laurenzi Aureliano és Szalisznyó Róbert

10:00 Jégeső (Laurenzi Aureliano)

11:00 Mordor (Laurenzi Aureliano)

14:00 Jeges citromos (Szalisznyó Róbert)

15:00 Borsmentás ánizs (Szalisznyó Róbert)

17:00 Ragnar harca (Laurenzi Aureliano)

18:00 Valhala (Laurenzi Aureliano)

Június 21. kedd
Szaunamester: Szalisznyó Róbert

17:00 Almás finomságok

18:00 Mézes ápolás

Június 24. péntek
Szaunamester: Laurenzi Aureliano

17:00 Italo disco

18:00 Keleti utazás

Június 25. szombat
Szaunamester: Billus Zoltán és Laurenzi Aureliano

10:00 Nyugalom szigete (Billus Zoltán)

11:00 Ébresztő (Billus Zoltán)

14:00 Casino (Laurenzi Aureliano)

15:00 Keresztapa (Laurenzi Aureliano)

17:00 Olivás só (Billus Zoltán)

18:00 Jeges menta (Billus Zoltán)

Június 28. kedd
Szaunamester: Billus Zoltán

17:00 Citrusliget

18:00 Mr. Alkohol

Vissza a Programajánlóhoz

Programnaptár